תעסוקה

תעסוקה כותרת

תעסוקה – "מעשה ידינו להתפאר" –  חלק חשוב ועיקרי של יומנו הוא התעסוקה.  אנו יוצאים למקומות העבודה שלנו בבוקר, ככל האדם. חלק מאיתנו עובדים 4 שעות, חלק מאיתנו אף  עובדים יום שלם.  אנו עובדים לא רחוק מההוסטל, פה בישוב. יש מגוון של עבודות, ויחד עם רכזת התעסוקה, אנו מחליטים מה המתאים ביותר.

תרצה עבודה נעימה באווירה ביתית ללא לחץ מיותר? בשביל זה הקימו מפעל אריזה. אנו אורזים קרח! נשמע מוזר? אתה מוזמן לבוא לראות איך זה קורה!

מחפש עבודה יצירתית ? נגריית "מעשה בעץ" זה המקום ! אנו מייצרים צעצועי עץ, כגון מריצות, עריסות, עגלות בובה, וגם אדניות לגינה. הכל מעשה ידינו, מהחיתוך, הצביעה ועד ההרכבה . מוצרים יפים וברמה של מכון התקנים.

יש גם בינינו שמעדיפים לעבוד בשוק היותר פתוח, באיזור התעשיה של הישוב. יש מפעל לחלקי צנרת, יש מחסן מזון גדול, ויש אפילו מסעדה שמזמינה את כל העובדים בסביבה לארוחת צהריים טעימה. יש לנו נציגות בכל אחד מהם.

 ויש גם "צרכנים נותני שירות". זאת אומרת, יש בינינו שדואגים לנו פה בהוסטל. כולנו חוזרים מהעבודה רעבים ומחכה לנו ארוחה מאוזנת וטעימה שחיים , העובד הבכיר במטבח דואג שתהיה כל יום. משה דואג לחדר אוכל נקי ואסטתי.

וכמובן  גם במכולת של הישוב אנו מככבים.

לבש בגדי עבודה ותסתער !