פנאי

פנאי

פנאי: שעות הפנאי שלנו כאן בהוסטל מנוצלות היטב במגוון של פעילויות, בהן כל אחד מאיתנו יכול למצוא דברים שמשמחים אותו ותורמים למסע השיקום שלו:

טיולים:  "קום התהלך בארץ" פעם בחודש כל מי שרוצה יוצא לטיול של יום שלם. אנו מכירים את ארץ הקודש מהחרמון ועד המכתש.   חוג מטיבי הלכת נפגשים לעוד טיול פעם בשבועיים וחורשים את נופי הארץ במקומות שלא כל תייר מגיע אליהם. ראו בעצמכם: (תמונות)

חוגים: בשעות אחה"צ, חוץ מפינת המחשבים, הפינג פונג, הספריה היפה, והאופניים שעומדים לרשותינו, יש לנו מערך חוגים עשיר. אתה אוהב יצירתיות ולעבוד עם הידיים? יש בשבילך אומנות. אתה אוהב סיפורי צדיקים? יש עבורך שיעור מוסיקאלי (גיטרה, דרבוקה וכו') , אתה אוהב חיות? יש פינת חי  בה אתה מוזמן להשתתף בחוג עם חיה, מטפלת בחיות. אתה רוצה לשמור על גוף בריא? יש בריכה בה עושים התעמלות מים. ולא נשכח לספר על חוג אומנות הלחימה שעובד על השרירים ומהירות התגובות שלנו אך גם על הביטחון העצמי. חלק מאיתנו גם נוסעים מדי שבוע לעיר הקודש למתנ"ס ברוממה שם מציעים לנו שלל חוגים נוספים. אין רגע דל !

מגרש: לפני כחודש סיימנו לבנות מגרש כדור-סל, שם אנו משחקים עם מדריכי השיקום .הנאה אמיתית.

תורה: "טוב לי תורת פיך" תרצה שיעור משניות? יש כל יום. תרצה להצטרף לדף היומי  או לעמוד היומי בישוב? תוכל בשמחה. תרצה ללמוד אחה"צ בכולל שבישוב? אולי תמצא שם חברותא. וכל זה לא כולל שיעורים בשבת בישוב ובאמצא השבוע. "הוי כל צמא לכו למים !"

ראש חודש: בכל תחילת חודש, אנו מוזמנים לסעודת ראש חודש מרגשת ומפנקת אצל משפחת שריד, משפחתה של אם הבית איילה. האווירה של חגיגיות , השירה והריקודים, האוכל של איילה, כולם ספתח נהדר לחודש שיבוא עלינו לטובה.