הפעילות שלנו

עבודה במפעל העץ

תעסוקה

תעסוקה – "מעשה ידינו להתפאר" – חלק חשוב ועיקרי של יומנו הוא התעסוקה. אנו יוצאים למקומות העבודה שלנו בבוקר, ככל האדם. חלק מאיתנו עובדים 4 שעות, חלק מאיתנו אף עובדים יום שלם. אנו עובדים לא רחוק מההוסטל, פה בישוב. יש מגוון של עבודות, ויחד עם רכזת התעסוקה, אנו מחליטים מה המתאים ביותר.

תרצה עבודה נעימה באווירה ביתית ללא לחץ מיותר? בשביל זה הקימו מפעל אריזה. אנו אורזים קרח! נשמע מוזר? אתה מוזמן לבוא לראות איך זה קורה!

 

פנאי

פנאי: שעות הפנאי שלנו כאן בהוסטל מנוצלות היטב במגוון של פעילויות, בהן כל אחד מאיתנו יכול למצוא דברים שמשמחים אותו ותורמים למסע השיקום שלו:


טיולים: "קום התהלך בארץ" פעם בחודש כל מי שרוצה יוצא לטיול של יום שלם. אנו מכירים את ארץ הקודש מהחרמון ועד המכתש. חוג מטיבי הלכת נפגשים לעוד טיול פעם בשבועיים וחורשים את נופי הארץ במקומות שלא כל תייר מגיע אליהם. ראו בעצמכם: (תמונות)

חוגים: בשעות אחה"צ, חוץ מפינת המחשבים, הפינג פונג, הספריה היפה, והאופניים שעומדים לרשותינו, יש לנו מערך חוגים עשיר. אתה אוהב יצירתיות ולעבוד עם הידיים? יש בשבילך אומנות. אתה אוהב סיפורי צדיקים? יש עבורך שיעור מוסיקאלי (גיטרה, דרבוקה וכו') , אתה אוהב חיות? יש פינת חי בה אתה מוזמן להשתתף בחוג עם חיה, מטפלת בחיות. אתה רוצה לשמור על גוף בריא? יש בריכה בה עושים התעמלות מים. ולא נשכח לספר על חוג אומנות הלחימה שעובד על השרירים ומהירות התגובות שלנו אך גם על הביטחון העצמי. חלק מאיתנו גם נוסעים מדי שבוע לעיר הקודש למתנ"ס ברוממה שם מציעים לנו שלל חוגים נוספים. אין רגע דל !

החוסים שלנו
החוסים שלנו

שילוב בקהילת מבוא חורון

יש כאן בישוב קהילה מקסימה. אין לנו מילה אחרת. שילובנו הוא פשוט וטבעי , לבבי ונעים. זה לא מתבטא רק בתור בקופת חולים. אלא…. כבכל קהילה חיה ונושמת , יש הרבה הפריה הדדית. למשל:

שבתות וחגים: מדי שבת שניה, כשאנחנו לא בבית, אנו מתארחים בבתי המשפחות לארוחות שבת משפחתיות. אנו כבר מכירים עשרות רבות של משפחות , יושבים איתם ליד שולחן שבת לארוחה טובה ואווירה שמחה. התבלין של שבת שאנו טועמים אצלם מלווה אותנו בריחו ובניחוחו כל השבוע. דרך אגב, גם מוזמנים לשמחות , כי אנחנו חברים טובים וחלק מהנוף

עקבו אחרינו

צרו קשר